Fysisk version

Mass Effect: Andromeda PS4 CD

Tyvärr utsålt
PlattformPlaystation 4
RegionEuropa
Snabb leverans2 - 4 arbetsdagar

Mass Effect: Andromeda PS4 CD

Studijos Bioware sukurta Mass Effect serija yra žinoma kaip viena iš didingiausių RPG žaidimų franšizių, vertinamų už epinio masto istoriją, įsimintinus veikėjus, išmoningą mokslinę fantastiką, puikią muziką, kokybišką įgarsinimą, bei interaktyvų siužetą, drastiškai kintantį pagal žaidėjo priimtus sprendimus. Mass Effect: Andromeda (PS4 CD žaidimas) – tai 2017-siais EA išleistas legendinės serijos sugrįžimas į aštuntosios kartos konsoles. Nebijokite jeigu esate naujokas – nors Andromeda dalinasi ta pačia fikcine visata su originaliąja Mass Effect trilogija, žaidimas pristato visiškai naujus personažus, naują laikotarpį ir naują veiksmo vietą. Įsigykite PS4 fizinę versiją ir įsitraukite į sekantį skyrių Mass Effect epopėjoje!

Naujoji Andromedos galaktika

Originalioji Mass Effect trilogija vyko Paukščių Tako galaktikoje, tačiau kaip nurodo šio žaidimo pavadinimas – dabar veiksmas vyks Andromedoje. Kolonistų ekspedicija žinoma kaip „Andromeda Initiative“ palikusi Paukščių Taką 2185-siais (laikotarpiu tarp ME2 ir ME3) net ir keliaudama greičiau už šviesą užtrunka 634 metus, kad pasiektų savo kelionės tikslą. Įsijungę Mass Effect: Andromeda (PS4 CD žaidimas) jūs įsikūnysite į vieną iš dvynių – Scottą arba Sarą Ryder‘ius. Jūsų kaip Pathfinder (liet. „Kelrodis“) misija – rasti žmonijai naujus namus dar neištirtoje teritorijoje.

Heleus žvaigždžių spiečius

Didžioji dalis senųjų Mass Effect ateivių rasių grįžta į Andromeda žaidimą, tačiau aplankydami naują visatos regioną jūs susitiksite ir naujų, vietinių civilizacijų, tokių kaip draugiški Angara arba priešiški Kett, kuriems vadovauja pagrindinis žaidimo antagonistas Archonas. Jūs keliausite po Heleus žvaigždžių spiečių erdvėlaiviu Tempest (analogišku Shepard trilogijos Normandy kosminiams laivams), tyrinėsite planetas atvirose vietovėse važinėdami futuristiniu visureigiu Nomad ir ieškotise technologiškai pažangių Remnant artefaktų, paliktų paslaptingos, senovinės ateivių civilizacijos. Mass Effect: Andromeda PS4 CD žaidimas pasižymi išskirtine atradimų ir horizontų plėtimo dvasia, tad pasijuskite tikru pionieriumi!

Dinamiška kovos mechanika

Mass Effect žaidimai visada pasižymėjo puikia trečio asmens šaudyklių mechanika, tačiau veiksmas juose visada buvo gana horizontalus. Mass Effect: Andromeda pristato daug labiau dinamiškesnę kovos sistemą, įvesdamas vertikalią dimensiją per aukštus šuolius miniatiūrinių raketinių variklių pagalba, priedangos sistema įsijungia automatiškai, o lanksti klasių sistema leis viduryje kovos įkarščio manipuliuoti savo biotinių ar techninių galių arsenalu. Lygiai to paties galite tikėtis ir daugelio žaidėjų režime, kurį iš ME3 sugražina Mass Effect: Andromeda PS4 CD žaidimas. Susivienykite su trimis kitais žaidėjais ir kartu kovokite prieš Kett pajėgas, valdydami ne tik žmones, bet ir kitų, unikalių Mass Effect rasių atstovus.


Speldetaljer

  • Rates 18+ (Mature)Rates 18+ (Mature)
  • Single-playerSingle-player
  • MultiplayerMultiplayer
  • Third-personThird-person

Genre:

Språk:

  • AUDIO: ENG/FRE/GER SUB: ENG/FRE/GER/SPA/ITA/RUS/POL

Utgivningsdatum

March 21, 2017

Utvecklare

BioWare

Utgivare

Electronic Arts Inc.