Fysisk version

Hitman 2 XBOX ONE CD

Tyvärr utsålt
PlattformXbox One
RegionEuropa
Snabb leverans2 - 4 arbetsdagar

Hitman 2 XBOX ONE CD

Hitman 2 Xbox One CD kaina ne tik mažesnė perkant naudotą, fizinę žaidimo kopiją, tačiau ji kartu atsipirks neeiline žvalgybos patirtimi. IO Interactive pasistengė, kad kultinis samdomas žudikas būtų toks šaltakraujiškas ir negailestingas kaip, kad tokiam personažui priklauso. Mėgaukitės įtraukiančiu siužetu, egzotiškomis vietovėmis, intriguojančia žvalgyba ir žinoma – intensyviomis užsakytų žmogžudysčių misijomis.

Surinkite informaciją

Užimkite Agento 47 vietą, žaisdami kaip labiausiai įgudęs ir pavojingiausias samdomas žudikas! Žaidimo istorija sukasi apie pagrindinę Agento 47 misiją – surasti ir pašalinti paslaptingąjį „Šešėlių Klientą“. Jūs keliausite po skirtingas pasaulio vietas, vykdydami misijas bei rinkdami informaciją apie paslapčių apsuptą pagrindinį priešą. Hitman 2 (Xbox One CD) kaina taip pat įtraukia misijas vykstančias tiek Majamio Paplūdimyje, tiek nepažymėtose Atlanto vandenyno salose. Visas šis kelias bus nueitas būtent tam, kad „Šešėlių Klientas“ ir jo bendrininkai sulauktų galo.

Aukštesnė kokybė

Kaip ir visada, IO Interactive nenuviliai suteikdami puikių ir įtraukiančių kompiuterinių žaidimų poreikius – nuostabi grafika, sklandi valdymo mechanika, ir bendru požiūriu įsimintina žaidimo patirtis. Kūrėjai pirmą kartą serijoje pristato „Sniper Assassin“ režimą, šitaip suteikiant jums net daugiau pasirinkimo laisvės įgyvendinant savo užduotis. Kita naujovė yra kooperacinis režimas, kurio nebuvo pirmojoje franšizės dalyje. Dabar galite pasikviesti draugą ir kartu žaisti Hitman 2 (Xbox One CD)! Kaina mokama už žaidimą atsipirks pranoktais Hitman serijos fanų lūkesčiais!

Tiesos paieškos

Žaidimas įtraukiančiai laviruoja tarp intensyvaus, tradicinės trečio asmens šaudyklės veiksmo ir intriguojančios istorijos atskleisiančios daugiau nei vieną paslaptį apie patį žaidimo protagonistą – Agentą 47. Kuo daugiau atkapstysite informacijos apie paslaptingąjį „Šešėlių Klientą“, tuo labiau paaiškės, kad priešas turi daug daugiau ryšių su Agento 47 praeitimi. Pasiruoškite netikėtiems siužeto vingiams. Teks nukeliauti ilgą kelią aplankant skirtingas vietas visame pasaulyje, susikauti su nuožmiais priešais, tačiau visi šie iššūkiai bus bejėgiai prieš jūsų troškimą atskleisti tiesą. Einama Hitman 2 Xbox One CD kaina – tai išskirtinė proga pigiai mėgautis šios legendinės serijos žaidimu ir įgyti jos siūlomus neišdildomus įspūdžius.


Speldetaljer

  • Rates 18+ (Mature)Rates 18+ (Mature)
  • Single-playerSingle-player
  • MultiplayerMultiplayer
  • Third-personThird-person

Genre:

Språk:

  • AUDIO: ENG SUB: ENG/SPA/FRE/ITA/GER/POL/RUS/JAP/CHI

Utgivningsdatum

November 13, 2018

Utvecklare

IO Interactive

Utgivare

Warner Bros. Interactive Entertainment