Fysisk version

GOD EATER 2 Rage Burst PS4 CD

Tyvärr utsålt
PlattformPlaystation 4
RegionEuropa
Snabb leverans2 - 4 arbetsdagar

GOD EATER 2 Rage Burst PS4 CD

Sukurtas studijos Shift ir išleistas kompanijos Bandai Namco Entertainment, God Eater 2 Rage Burst PS4 CD žaidimas tęsia God Eater: Resurrection istoriją, bei perima tuos pačius žaidimo mechanikos ir dizaino principus. Kaip ir God Eater: Resurrection, God Eater 2 Rage Burst yra moderniai perkurtas ir į PlayStation 4 konsolę perkeltas PSP ir PS Vita platformų žaidimas tokiu pačiu pavadinimu. Įsigydami God Eater 2 Rage Burst fizinę versiją PS4 žaidimų sistemai, jūs taip pat gausite progą atsiimti ir ankstesnįjį God Eater: Resurrection!

Kova prieš Aragami poapokaliptinėje Žemėje

Pagrindinio žaidimo istorija vyksta praėjus trejiems metams po įvykių regėtų pirmajame God Eater: Resurrection. God Eater 2 Rage Burst PS4 CD žaidimas toliau plėtoja siužetą apie desperatišką žmonijos kovą prieš paslaptingus organizmus vadinamus Aragami. Per pastaruosius 20 metų šie  monstrai suniokojo Žemės planetą ir griuvėsiais pavertė ištisus miestus. Jūs įkūnysite vieną iš specialiųjų „Blood Unit“ pajėgų narių, bandančių susidoroti su susiklosčiusia situacija. Kaip ir kitose serijos dalyse, vaizdo intarpai ir personažų dizainas puoselėja anime stilių, bei sukels nemažai asociacijų visiems žiūrėjusiems Rooster Teeth anime seriją RWBY. Tai shonen žanro nuotykis iš kovos prieš pabaigas ilgainiui peraugantis į ilgamečio sąmokslo atskleidimą.

Monstrų medžioklė

God Eater 2 Rage Burst PS4 CD žaidimas labai dažnai yra lyginimas su Capcom hitu Monster Hunter: World, bei kitomis tos pačios serijos dalimis, kas neturėtų kelti nuostabos. Pastarasis žaidimas pasižymi identiškais valdymo mechanikos ir progresijos principais, besiremiančiais į kovą su pabaisomis, bei jų medžioklę. Tai japoniškas RPG su „hack n‘ slash“ kovos sistema ir didele gausa monstrų pavidalo priešų tipų. Žaisdami savo personažą regėsite iš trečio asmens perspektyvos ir gausite progą išbandyti tiek ilgo, tiek artimo nuotolio ginkluotę, dažnai papildytą įvairiomis, specialiosiomis savybėmis.

Platus personažo modifikacijų pasirinkimas

Kaip ir nemažai kitų Bandai Namco Entertainment išleistų projektų, God Eater 2 Rage Burst PS4 CD žaidimas suteiks jums galimybę susikurti unikalų anime stiliaus personažą, pasirenkant tarp skirtingų lyčių, šukuosenų ir kitų kosmetinių parinkčių kaip, kad drabužiai. Personažo modifikacijos neapsiriboja tik išvaizda – tipine JRPG maniera jūs žaidimo eigoje atrakinsite naujus ginklus, šarvus, specialiuosius sugebėjimus, panaudosite žaidimo pasaulyje gautas medžiagas kurti skirtingos rūšies amunicijai ir paruošite su jūsų asmenišku žaidimo stiliumi suderintą įrangos, bei kombinacinių atakų arsenalą.


Speldetaljer

  • Rates 16+Rates 16+
  • Single-playerSingle-player
  • Third-personThird-person

Genre:

Språk:

  • AUDIO & SUB: ENG

Utgivningsdatum

August 30, 2016

Utvecklare

BANDAI NAMCO Studio

Utgivare

BANDAI NAMCO Entertainment