Physical

Mortal Kombat 11 NINTENDO SWITCH CARD

Ne pare rău, vândut
PlatformăNintendo Switch
RegiuneEuropa
Fast delivery2-4 working days

Mortal Kombat 11 NINTENDO SWITCH

NetherRealm studija ir vėl stebina kovos žaidimų fanus su dar vienu Mortal Kombat frančizės kūriniu. Vienuolikta šio brutalaus nuotykio serija privers aikčioti net tuos kurie yra įsitikinę kad gyvenime jau matė bene viską. Nuožmios kovos iki paskutinio atodūsio, išskirtinai ekspresyvios kaulų lūžių scenos ir daug, daug raudonos spalvos ekrane – tai Mortal Kombat 11. Switch MK11 žaidimo kaina, taikoma šiai fizinei kopijai tai tik dar vienas pliusas į ilgą jų sąrašą.

Ko tikėtis?

Kaip jau įprasta šiai ikoniniškai frančizei, kiekvieno žaidėjo laukia platus unikalių veikėjų pasirinkimas – kiekvienas iš jų į žaidimą įneša savo kovos stilių, siekius, bei istoriją. Nori valdyti šaltuosius ginklus, spjaudytis rūgštimi, ar tiesiog turėti aštrius nagus ir dantis? Tai tik pora galimų pasirinkimų turnyre iki paskutinio širdies dūžio. Fantastiškos judesių kombinacijos ir brutali jų sekos kulminacija privers nusišypsoti ne vieną – kiekviena kova tai garantuota dopamino dozė Tau.

Trilogijos pabaiga

Pirk Mortal Kombat 11 Switch konsolei ne tik dėl kraują stingdančių vienas prieš vieną dvikovų. MK11 taip pat vainikuoja pastarosios trilogijos siužetą! Jeigu jau teko pasinerti į praeitų dalių istorijos detales, turbūt žinai, kad prieš akis laukia tikrai unikalus išbandymas. Senieji dievai prisikelia, Raiden pasineria į įniršio sūkurį, o praeitis ir ateitis susilieja į vieną veiksmo liniją – skamba intriguojančiai? Būtent taip ir yra.

Fataličiai

Žodis brutalu, kalbant apie MK11, nors gali kartotis ir šimtus kartų, vis tiek neperteiks to vaizdo kurį galime paliudyti stebėdami įvykius ekrane. Fataličiai (angl. Fatalities), tai vienas iš pagrindinių žaidimo arkliukų. Pergalės momentu aktyvuojama mygtukų kombinacija skirta galutinai nubausti priešininką buvo pristatyta pačioje pirmoje žaidimo dalyje ir su kiekvienu nauju leidiniu tik tobulėjo! Mortal Kombat 11 Switch fizinės versijos kaina, tai investicija į dvidešimt penkis metus trukusią vaizdinės egzekucijos evoliuciją.

Žaidimo mechanika

Šis veiksmo kovų žaidimas išties skiriasi nuo pastarųjų serijos dalių – veiksmas lėtesnis ir labiau sukoncentruotas, judesiai tikslesni ir išpildyti iki mažiausių detalių, o supanti aplinka interaktyvi daugiau negu pora aspektų. Kiekvieno pasirinkto veikėjo išvaizda bei judesių kombinacijos gali būti modifikuojamos iki smulkiausių detalių, taip pat, susidursite su nauja ‚,Fatal Blow‘‘ mechanika – tiesa, jūsų priešininko laimei, malonumą tai paliudyti teks tik kartą per dvikovą.


Detaliile jocului

  • Evaluat 18+ (Matur)Evaluat 18+ (Matur)
  • Un singur jucătorUn singur jucător
  • Mai multi jucătoriMai multi jucători
  • CooperativCooperativ
  • Ecran separatEcran separat
  • Side-viewSide-view

Gen:

Limbi:

  • ENG/FRE/GER/ESP/ITA/POR

Data de lansare:

April 23, 2019

Dezvoltatori

Shiver Entertainement, NetherRealm Studios

Editor

WB Games