Physical

Horizon Zero Dawn: Complete Edition PS4 CD

Ne pare rău, vândut
PlatformăPlayStation 4
RegiuneEuropa
Fast delivery2-4 working days

Horizon Zero Dawn: Complete Edition PS4 CD

Horizon: Zero Dawn (PS4 CD žaidimas) buvo sukurtas studijos Guerrilla Games ir išleistas 2017 – siais kompanijos Sony Interactive Entertainment kaip ambicingas PlayStation 4 konsolės eksliuzyvas. Žaidimo pasirodymas buvo ypatingai laukiamas ir Horizon: Zero Dawn pranoko žaidėjų lūkesčius. Šis atviro pasaulio trečio asmens RPG labai skyrėsi nuo ankstesnės Guerrilla Games sukurtos Killzone pirmo asmens šaudyklių serijos, tačiau studija įrodė, kad kad jai nebūtina apsiriboti FPS žanro rėmais. Jeigu esate PlayStation 4 konsolės savininkais, fizinė šio žaidimo versija privalo atsidurti jūsų lentynoje – priešingu atveju prarasite vieną iš vertingiausių PS4 prieinamų patirčių.

Tribalizmo ir mokslinės fantastikos sintezė

Jeigu ieškote originalaus siužeto ir tematikos, Horizon: Zero Dawn PS4 CD žaidimas tikrai nenuvils. Žaidimo veiksmas vyksta tolimoje ateityje. Paslaptingų praeities įvykių eigoje žmonijos civilizacija suprimityvėjo ir grįžo į prie sėslaus genčių gyvenimo. Kita vertus, apie technologiškai pažangią praeitį liudija laukymėse klajojantys įvairiausių rūšių mechaniniai gyvūnai ir robotiškos prigimites gyvybės formos. Žaidimo pagrindinė veikėja Aloy yra savo genties atstumta našlaitė, kuriai į rankas pakliūva pažangi komunikacijos ir analizės technologija. Patirkite jos kelionę ir kartu su Aloy atskleiskite praeities paslaptis!

Atviras pasaulis

Viso Aloy žygio metu, mergina aplankys stulbinančio grožio vietas, kurioms gyvybę suteikia įspūdinga grafika. Horizon: Zero Dawn PS4 CD žaidimas pristato post-apokaliptinį pasaulį su išnykusia riba skiriančią gamtą ir technologiją. Jūs medžiosite gyvūnus, rinksite vaistažoles, įsilaušite į mechaninių padarų programinę įrangą, pajungsite juos savo valiai, atrakinsite žemėlapį, kopinėsite, gaminsite įrangą, vykdysite šalutines misijas ir kovosite su laukiniais robotais. Daugeliu atžvilgiu Horizon: Zero Dawn yra panašus į Monster Hunter: World arba ARK: Survival Evolved. Tai tarsi šamanistinis pasaulis, kuriame antgamtinius elementus ir magiją pakeičia itin pažengusi technologija.

Ateities ginklai – lankas ir ietis

Nepaisant to, kad žaidimas puoselėja genčių gyvenimo temą, jūs vis tiek gausite progą išbandyti įvairią futuristinę ginkluotę nuo pat kampanijos pradžios. Horizon: Zero Dawn PS4 CD žaidimas pripratins jus prie lanko ir ieties, tačiau šie primityvūs ginklai modifikuoti skirtingomis ateities technologijomis ir jūs galėsite juos dar labiau patobulinti rinkdami skirtingas medžiagas žaidimo pasaulyje. Jūs pritaikysite skirtingus amunicijos tipus kovose, spęsite spąstus, o dvikovose su žmonėmis naudosite artimo nuotolio ginklą – ietį. Ilgainiui jūs pasitelksite ir dar pažangesnią ginkluotę, tokią kaip energijos skydai. Visos kovos skirtingos, priešai naudoja skirtingas strategijas ir tą patį darysite jūs – įsigykite žaidimą ir patirkite maksimalią turinio įvairovę!


Detaliile jocului

  • Evaluat 16+Evaluat 16+
  • Un singur jucătorUn singur jucător
  • A treia persoanăA treia persoană

Gen:

Limbi:

  • AUDIO: ENG/FRE/ITA/GER SUB: ENG/FRE/ITA/GER/DUT/SWE/NOR/FIN/DAN/SPA/POR/POL/RUS/ARA

Data de lansare:

December 5, 2017

Dezvoltatori

Guerrilla

Editor

Sony Interactive Entertainment LLC