Physical

Valkyria Chronicles 4 PS4 CD

Desculpe, está esgotado
PlataformasPlayStation 4
RegiãoEuropa
Fast delivery2-4 working days

Valkyria Chronicles 4 PS4 CD

Kompanijos SEGA sukurtas ir 2018-siais išleistas Valkyria Chronicles 4 PS4 CD žaidimas tęsia JRPG seriją besisukančią apie Antrąjį pasaulinį karą alternatyvioje Europos versijoje – Engulfedo žemyne. Įsigykite fizinę versiją PlayStation 4 konsolei ir iš naujos perspektyvos išvyskite konfliktą pavaizduotą pirmojoje ir trečiojoje serijos dalyse. Tai unikalaus dizaino žaidimas derinantis RPG, strategijos, taktinės trečiojo asmens šaudyklės elementus ir puikią anime stiliaus vizualinę prezentaciją.

 

Siužetas

 

Žaidimo istorija pristatoma grafinės novelės formato vaizdo intarpais puoselėjančiais anime estetiką, visai kaip ir ankstesnėse serijos dalyse. Nors tai jau ketvirtoji dalis šioje JRPG serijoje, naujokams sekti siužetą nebus sunku. Valkyria Chronicles 4 PS4 CD žaidimas pasakoja visiškai naują istoriją apie jaunąjį vadą Claude Wallace, jo vaikystės draugus, bei šių herojų kovą prieš nuožmiąsias imperijos pajėgas. Tai puikiai parašytas ir pateiktas nuotykis vaizduojantis viską transformuojančias karo pasekmes.

 

Žaidimo mechanika

 

Jums teks valdyti visą personažų būrį, kiekvienam iš veikėjų taip pat pasižymint skirtingomis specializacijomis. Prieš kiekvieną mūšį jūs gausite progą peržvelgti mūšio lauką ir pasirinkti geriausią strategiją. Kova vyksta ėjimais – savo eilės metu jūs užvaldysite vieną iš savo būrio personažų, nuvesite jį arba ją į pasirinktą vietą ir atliksite atitinkamus veiksmus. Valkyria Chronicles 4 PS4 CD žaidimas riboja personažų judėjimą veiksmo taškų sistema, tačiau būtent tai suteikia žaidimui įtraukiantį taktinio mąstymo elementą.

 

Personažų klasės

 

Veiksmai, kuriuos galėsite atlikti kovos metu, labai smarkiai priklausys nuo jūsų pasirinktos personažų klasės, kurių žaidime iš viso yra šešios. Scout klasė turi didesnį judėjimo nuotolį, nei bet kuri kita, Shocktrooper klasė yra universalus kareivis, Lancer sugeba sunaikinti transporto priemones (jūs taip pat galėsite vairuoti tanką), Engineer rūpinasi technika ir sugeba atrasti paslėptas minas, o Sniper klasės atstovai yra įvaldę ilgo nuotolio šautuvus. Valkyria Chronicles 4 PS4 CD žaidimas pristato ir visiškai naują Grenadier klasę naudojančią ilgo nuotolio granatsvaidį. Pastarsis pasirinkimas yra vienas iš efektyviausių žaidime, tačiau kuri klasė geriausiai tinka jums, sužinosite asmeniškai išbandę žaidimą.


Detalhes do jogo

  • Acima dos 16 anosAcima dos 16 anos
  • Um jogadorUm jogador
  • Third-personThird-person

Gênero

Idiomas

  • AUDIO:ENG/JAP SUB:ENG/SPA/FRE/ITA/GER

Data de lançamento:

September 25, 2018

Developers

SEGA

Publisher

SEGA