Produkt fizyczny

Tomb Raider: Definitive Edition PS4 CD

Przepraszamy, wyprzedane
PlatformaPlayStation 4
RegionEuropa
Szybka dostawa2 - 4 dni roboczych

Tomb Raider: Definitive Edition PS4

Legendinė archeologė Lara Croft yra kompiuterinių žaidimų kultūros ikona jau daugiau nei 20 metų. Siūloma Tomb Raider: Definitive Edition (PS4 CD) kaina – tai išskirtinė galimybė susipažinti su šia serija ir jos pagrindine veikėja arba iš naujo atrasti Tomb Raider franšizę jeigu esate ilgamečiais serijos fanais. Įsigydami naudotą, fizinę žaidimo kopiją jūs ne tik sutaupysite, bet ir gausite kūrėjų Crystal Dynamics labiausiai atidirbtą 2013-ųjų metų Tomb Raider žaidimo versiją. Ši kritiškai pripažinta serijos dalis buvo atnaujinta techniškai, papildyta nauju turiniu ir 2014-siais iš naujo išleista kompanijos Square Enix PlayStation 4 konsolei. Tai puiki alternatyva Uncharted serijai, tad jeigu jums patinka Indiana Jones filmų įkvėpti nuotykiai, šis žaidimas pranoks jūsų lūkesčius!

Nuo aukos iki legendos

Tomb Raider: Definitive Edition yra puikus pradžios taškas serijos naujokams, nes siužeto požiūriu tai tiek istorijos apie Larą Croft priešistorė, tiek perpasakojimas tuo pačiu metu. Tomb Raider: Definitive Edition (PS4 CD) kaina garantuotai atsipirks įtraukiančia istorija apie jauną, naivią ir pažeidžiamą archeologę, kuri stumiama košmariškai sudėtingų aplinkybių ir išgyvenimo instinkto transformuojama į stiprią asmenybę – legendą, kuria ji gimė būti. Ekspedicinis laivas „Endurance“ sudūžta paslaptingoje saloje netoli Japonijos krantų. Ant jaunosios Laros pečių krinta atsakomybė ne tik išlikti gyvai, tačiau ir pasirūpinti išgyvenusia laivo įgula bei rasti būdą ištrūkti iš salos, kurią valdo paslaptingos jėgos.

Yamatai sala

Žaidimo eigą sudaro serija pusiau atvirų lygių skirtingose Yamatai salos vietovėse. Progresuojant siužetui, Lara atras vis daugiau naujų vietovių į kurias bus įmanoma sugrįžti bet kuriuo žaidimo metu. Tomb Raider: Definitive Edition (PS4 CD) kaina įtraukia ne tik vieno žaidėjo kampaniją ir daugelio žaidėjų režimą, bet ir galimybę mėgautis turinio įvairove vis sugrįžtant ir tyrinėjant anksčiau neprieinamas pereitų lygių vietas. Lara taip pat medžios gyvūnus, bei rinks medžiagas gamintis naujai įrangai. Pastaroji įranga bus naudojama keliauti uolomis bei trosais, atrasti paslėptas archeologines kapavietes, spręsti galvosūkius ir ieškoti kolekcinių radinių įtraukiančių net Antrojo Pasaulinio karo reliktus. Laukia archeologija paaštrinta tiek mistiniais, tiek veiksmo elementais!

Atnaujinimai PlayStation 4 versijoje

Iš veiksmo perspektyvos, Tomb Raider yra tradicinė, gerai išplėtota trečiojo asmens šaudyklė, visai kaip ir ankstesni serijos žaidimai. Tomb Raider: Definitive Edition (PS4 CD) kaina jums suteiks ne tik pagrindinį žaidimą, bet ir visą jam išleistą parsisiunčiamą turinį, įtraukiantį naują paslėptą kapavietę, naujus ginklus (kartu su papildomomis ginklų detalėmis), o jeigu mėgstate žaisti tinkle, tuomet galėsite džiaugtis ir naujais žemėlapiais daugelio žaidėjų režime. Definitive Edition taip pat įtraukia ir grafikos patobulinimus peržengiančius septintosios kartos konsolių galimybes. Žaidimo branduolys lieka nepakitęs – tai tas pats kritiškai pripažintas nuotykių, veiksmo, siaubo, išgyvenimo ir galvosūkių elementų junginys pateisinantis titulinės serijos apie Larą Croft vardą.


Szczegóły gry

  • Ograniczenia 18+ (Cenzura)Ograniczenia 18+ (Cenzura)
  • Single playerSingle player
  • Third-personThird-person

Gatunek:

Języki:

  • AUD&SUB: ENG/FRE/GER/ITA/ESP/POL/RUS/ARAB

Data wydania:

January 28, 2014

Deweloperzy

CRYSTAL DYNAMICS, EIDOS

Wydawca

Square Enix