Físico

Tekken 7 PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Tekken 7 PS4

BANDAI NAMCO Entertainment kompanijos išleistas Tekken 7 PS4 CD žaidimas yra septintoji šios sėkmingos serijos dalis. Dar kartą sudalyvaukite ir išmėginkite savo jėgas King of the Iron Fist kovos turnyre, tačiau turėkite omenyje, kad šįkart kautynės bus intensyvesnės, apdovanojimai dosnesni, o ant kortos pastatyta - daugiau nei kada nors iki šiol! Pirkite septintąjį naudotą fizinį Tekken serijos žaidimą už itin patrauklią kainą ir skinkitės kelią pergalės link - tapkite čempionais!

Istorija

Visas septintas Tekken serijos dalis trunkanti istorija jau artėja prie pabaigos. Mashima klano konfliktas įgaus pagreitį ir bus išspręstas prieš jūsų akis, tad paskubėkite tapti vienos iš dramatiškiausio šeimų nesutarimo pabaigos liudininkais! Tekken 7 PS4 CD žaidimas sužavės žaidėjus itin išpuoselėta animacija - kvapa gniaužiančios įterptinės scenos ir istorijos pamatu grįstos kovų animacijos leis pasijusti lyg kine.

Veikėjai

Jūsų pamilti veikėjai septintoje vaizdo žaidimų dalyje grįžta su naujais kovos manevrais, atakų kombinacijomis, išvaizda ir vis tik tokia pat degančia aistra nugalėti King of the Iron Fist kovų turnyre! Rinkitės iš Heihachi Mishima, Marshall Law, Steve Fox, Paul Phoenix, Hwoarang, Yoshimitsu ir daugelio kitų žaidėjų numylėtų veikėjų, bet ir tai dar ne viskas - Tekken 7 PS4 CD žaidimas pristatys aibę naujų turnyro dalyvių su kuriais susidursite kovose!

Mechanika

Šis kūrinys kiek išsiskiria žaidimo mechanika, kadangi žemėlapiai bus 3D, o tuo tarpu kovojantys veikėjai - 2D. Varomas galingojo Unreal Engine 4 variklio šis video žaidimas pasižymės itin pažangia vaizdo grafika. Jūsų taip pat laukia tokios novatoriškos naujovės kaip techniniai elementai, kuriuos išvysite kovų metu, o ką jau kalbėti apie veikėjų modifikavimo parametrus skatinančius žaidėjų kūrybiškumą koreguojant jų veikėjus. Fizinis Tekken 7 PS4 CD žaidimas laukia jūsų - paskubėkite pirkti ir išvysti kuo baigsis jau daug metų trunkantis klanų konfliktas!


Detalles del Juego

  • Clasificado 16+Clasificado 16+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • MultijugadorMultijugador

Género:

Idiomas:

  • AUDIO: ENG/JAP SUB: ENG/FRE/GER/ITA/RUS/ARA

Fecha de lanzamiento:

June 2, 2017

Desarrolladores

BANDAI NAMCO Entertainment

Publisher

BANDAI NAMCO Entertainment