Físico

No Man's Sky: Beyond PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Reviews: 1

  lithuaniaEnot4/21/2020
  Žaidimas geras!!!

No Man's Sky: Beyond PS4 CD

No Man’s Sky: Beyond PS4 CD žaidimas yra smarkiai atnaujintas, 2016-siais kūrėjų ir leidėjų kompanijos Hello Games išleistas No Man’s Sky. Beyond atnaujinimas buvo išleistas 2019-siais metais ir šiuo žaidimu kūrėjai atsiliepė į pastabas, kurių No Man’s Sky susilaukė pirmojo išleidimo metu. Kaip ir anksčiau, tai mokslinės fantastikos atviro pasaulio kosminis simuliatorius suteikiantis laisvę tyrinėti visą atsitiktinai generuojamą visatą. Įsigiję fizinę žaidimo versiją PlayStation 4 konsolei, jūs skraidysite nuosavu erdvėlaiviu, atrasite naujas planetas, bei tyrinėsite nežemiškas gyvybės formas. Tai neeilinė galimybė visiems astronomijos ir mokslinės fantastikos entuziastams, ypač pasitelkus VR!

Taikykitės į žvaigždes

Yra garsus moto, kuriuo vadovaujasi No Man’s Sky: Beyond PS4 CD žaidimas: „jeigu tai matote, galite tai pasiekti“. Atradę neįtikėtiną, naują planetą su stulbinančiomis aplinkomis ir egzotiškomis gyvybės formomis, turėtumėte nedvejodami pasidaryti nuotraukų, kadangi labiausiai tikėtina, jog esate pats pirmasis šią planetą aplankęs ir išvydęs žmogus! Kaip kosmoso platybių tyrinėtojas ar tyrinėtoja, jūs turėsite daug atsakomybių ir iššūkių, tad prieš išsiruošdami į tarpžvaigždines keliones įprasite planuoti savo žygius ir veiksmų seką iš anksto. Viskas mokslo vardan!

Jūsų istorija

Visatos mastas yra milžiniškas, ir toks pat platus skirtingų vaidmenų pasirinkimas, kurį pristato No Man’s Sky: Beyond PS4 CD žaidimas. Galite mesti tyrinėjimą ir lygiai taip pat tapti žiauriu kosminiu piratu arba atvirkščiai – piratus gaudančiu premijų medžiotoju. Visada įmanomas ir taikesnis prekybininko kelias. Atraskite negyvenamą planetą praturtintą resursais, kasinėkite juos ir parduokite juos brangia kaina. Kad ir kokį kelią jūs pasirinksite, tai visuomet bus ryžtingas žingsnis į nežinomybę, stebinančią visatos mastu ir provokuojančią kelti egzistencinius klausimus.  

Dalinkitės atradimo džiaugsmu su kitais

Visa žaidimo visata tai tarsi vienas, gyvybe alsuojantis organizmas. Veiksmo vieta nuolat plečiasi ir keičiasi, o jums teks išmokti prie šių pokyčių taikytis. Lenkytinėse su laiku, jūs neprivalote būti vieni. No Man’s Sky: Beyond PS4 CD žaidimas įtraukia ir daugelio žaidėjų režimą, bei galimybę dalintis savo atradimais su kitais. Žaisti No Man’s Sky: Beyond tinkle reiškia patirti šią ir taip milžinišką visatą dar neregėtu mastu!


Detalles del Juego

 • Clasificado 12+Clasificado 12+
 • Sólo un jugadorSólo un jugador
 • MultijugadorMultijugador
 • CooperativoCooperativo
 • Tercera personaTercera persona
 • Primera personaPrimera persona

Género:

Idiomas:

 • AUDIO & SUB: ENG

Fecha de lanzamiento:

August 9, 2016

Desarrolladores

Hello Games

Publisher

Hello Games