Físico

NBA 2K20 NINTENDO SWITCH CARD

Lo sentimos, agotado
PlataformaNintendo Switch
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

NBA 2K20 NINTENDO SWITCH

Anthony Davis puošia žaidimo viršelį ir žymį sekantį etapą garsiosios krepšinio simuliatorių franšizės istorijoje. Įsigykite NBA 2K20 Switch fizinę versiją! Kaina tikrai nebus rūpesčiu perkant naudotą, fizinę žaidimo kopiją savo nešiojamai konsolei. Imdamas pavyzdį iš savo pirmtakų, NBA 2K20 patobulina visus ankstesnių serijos dalių ypatumus ir išsiplečia ties viskuo ką ši serija turi pasiūlyti. Naujoji NBA 2K20 dalis pateisins tiek serijos veteranų, tiek naujokų lūkesčius. Pirkite žaidimą ir asmeniškai atraskite kodėl!

Žingnis link ateities

Patobulinimai slypi visuose šio žaidimo aspektuose. Pavyzdžiui, kamuolio varinėjimasis ir fizika atidirbti labiau negu bet kada anksčiau. Kūrėjų studija Visual Concepts įdėjo daug darbo tobulindami ankstesnėse dalyse egzistavusią sistemą, tačiau tai ne visi atnaujinimai kuriuos įtraukia NBA 2K20 Switch fizinės versijos kaina. Nei kamuolio judėjimas, nei pati žaidimo eiga daugiau nebus sąlygota atsitiktinių veiksnių – šį kart daug daugiau įtakos turės nepalyginamai labiau įgalinto žaidėjo priimti sprendimai ir taikoma strategija. Greta viso to, prie NBA 2K20 dirbo gerai žinomas NBA 2K bendruomenės narys R4zoR.

Tobulėkite savo tempu

Įsigykite NBA 2K20 ir pradėkite savo karjerą! Kadangi žaidime pristatomas didžiulis pradedančiųjų ir profesionalių žaidėjų pasirinkimas, prireiks laiko siekiant atrasti ir įvaldyti tai kas jums tinka labiausiai. Visa tai reikalauja laiko ir pasiryžimo, tačiau atlygis už tai didelis. Nebūtina skubėti – NBA 2K20 Switch fizinės versijos kaina įtraukia ir „Neighborhood“ režimą pradedantiesiems. Tai puikus būdas susipažinti tiek su žaidimo mechanika, tiek su žaidimo dizaino tendencijomis bendromis visai NBA 2K serijai. 

Pasiryžimas – tai didžiausia varomoji jėga

2K franšizė suteikia viską kas yra įmanoma tam, kad žaidėjai pajustų sklandų ir lengvą krepšinį. Daugelis elementų iš ankstesnių serijos žaidimų buvo patobulinti ir tuo pačiu nauji žaidimo ypatumai buvo pridėti prie NBA 2K20 siekiant užtikrinti kokybiškiausią, lūkesčius pateisinančią žaidimo patirtį. Vienas iš jų yra naujasis „dėjimo“ veiksmas, pasiektas taikant tikrų žaidėjų judesius fiksuojančią „motion capture“ technologiją. Tokiu būdu NBA 2K20 Switch fizinės versijos kaina atsiperka kaip niekad aukštu tikroviškumu ir ištikimybe realiam krepšiniui.


Detalles del Juego

  • Clasificado 3+Clasificado 3+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • MultijugadorMultijugador
  • CooperativoCooperativo
  • Pantalla partidaPantalla partida

Género:

Idiomas:

  • ENG/FRE/GER/ESP/ITA/JAP/KOR/CHI

Fecha de lanzamiento:

September 6, 2019

Desarrolladores

Visual Concepts

Publisher

2K