Físico

Mario + Rabbids Kingdom Battle NINTENDO SWITCH CARD

Lo sentimos, agotado
PlataformaNintendo Switch
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Mario + Rabbids Kingdom Battle NINTENDO SWITCH

Kas galėjo pagalvoti, kad Ubisoft kada nors kolaboruos su Nintendo išleidžiant Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Switch)? Fizinę versiją, reikalingą žaisti šiam netikėtai 2017-siais išdygusiam žaidimui, įsigysite ženkliai pigau pirkdami naudotą, fizinę kopiją Nintendo Switch konsolei. Patį Mario + Rabbids: Kingdom Battle trumpai būtų galima apibūdinti kaip „XCOM vaikams“. Tai ėjimais grįstas strateginis žaidimas (panašiai kaip XCOM, Phoenix Point ar Gears Tactics) įtraukiantis veikėjus tiek iš Super Mario, tiek iš Raving Rabbids franšizių.

Dvi franšizės viename žaidime

Kaip ir nurodo pavadinimas, žaidime susiduria personažai iš Nintendo ir Ubisoft intelektualinių nuosavybių, tuo pačiu metu tarnaujančių kaip jų talismanai. Ubisoft atveju tai keistos, hiperaktyvius triušius primenančios animacinės būtybės Raving Rabbits, o iš Nintendo pusės – tai žymusis santechnikas, platforminių kompiuterinių žaidimų ikona – Super Mario. Įsigykite Mario + Rabbids: Kingdom Battle Switch fizinę versiją ir įsitraukite į šią nuotaikingą, humoro jausmą puoselėjančią istoriją, kuri ypač patiks jauniausiems žaidimų entuziastams.

Taktinė žaidimo eiga

Kadangi Mario + Rabbids: Kingdom Battle yra ėjimų strategija, iš pirmo žvilgsnio žaidimas primena kažką ko būtų galima tikėtis iš Firaxis Games, o ne iš Ubisoft ar tuo labiau Nintendo. Tačiau tai yra maloni staigmena. Žaidėjui teks judėti per skirtingus lygius, duodant įsakymus sudarytai Mario ir Raving Rabbids personažui komandai. Kiekvienas komandos narys gali būti patobulintas naujais įgūdžiais per žaidimo progresijos sistemą. Kaip reaguosite įsijungę Mario + Rabbids: Kingdom Battle Switch  ir išvydę ginkluotus Mario bei Luigi? Nepaisant šio fakto žaidimo turinys išlieka atviras visai šeimai. Pavyzdžiui kovose Luigi naudoja Poltergust G-00 vaiduoklių medžiojimo dulkių siurblį iš nuotaikingojo Luigi's Mansion 3.

Animacinė grafika

Jau minėta, kad žaidimas tiek savo siužetu, tiek savo estetika yra orientuotas į jauniausios grupės žaidėjus, tačiau jis tikrai patiks ir vyresnio amžiaus, ilgamečiams Super Mario arba Raving Rabbids gerbėjams. Viskas nuo lygių išvaizdos, iki veikėjų animacijų atrodo puikiai ir žavi animaciniu grafikos stiliumi bei tokio paties pobūdžio personažų dizainais. Mario + Rabbids: Kingdom Battle Switch fizinę versiją įsigyti galite ne tik sau, bet ir turint omenyje, kad tai puiki dovana vaikams, ėjimų strategijų fanams ir abiejų franšizių pristatomų šiame žaidime mėgėjams.


Detalles del Juego

  • Clasificado 7+Clasificado 7+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • Vista de pajaroVista de pajaro

Género:

Idiomas:

  • ENG/FR/IT/GER/SPAN

Fecha de lanzamiento:

August 28, 2017

Desarrolladores

Ubisoft Paris

Publisher

Ubisoft