Físico

Devil May Cry 5 PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Devil May Cry 5 PS4

Capcom kompanijos pristatomas Devil May Cry 5 PS4 CD žaidimas yra šeštoji Devil May Cry serijos dalis. Įsigykite naudotą fizinę žaidimo versiją PlayStation 4 konsolei ir mėgaukitės šiuo veiksmo, nuotykių ir hack and slash (liet. kovų žaidimas) žanrams priklausančiu šedevru. Pasirenkite intensyvioms kovoms prieš žiaurių ir apsukrių demonų minias. Kovą pradėjus pasirinkimai bus tik du: mirtis arba pergalė, tad pasitelkite visus įmanomus įgūdžius ir žinias, kad išliktumėte gyvas ir pajustumėte saldžios pergalės skonį įveikę primityvų blogį.

Kiekvienas veikėjas - savita asmenybė

Devil May Cry 5 PS4 CD žaidimas, kaip ir visą šių video žaidimų serija, tikrai gali pasigirti pagrindinių veikėjų realistiškumu, nes kiekvienas iš protagonistų turi savitą asmenybę. Renkantis veikėjus, DMC serijos gerbėjai atpažins net du veikėjus iš praeitų žaidimų - Dante ir Nero. Senieji demonų medžiokliai taip pat yra ir naujausioje Devil May Cry serijos dalyje, tad mėgstantiems šiuos veikėjus - tai ypatingai gera žinia. Jei nenorite būti nei linksmo būdo Dante, nei kandžiuoju Nero - ne bėda, nes galėsite išbandyti naująjį veikėją vardu V. Šis jaunas vyras yra uždaro bei paslaptingo būdo, tačiau kovose neprilygstamas demonų medžiotojas. O jei negalite išsirinkti, šio žaidimo naujausia funkcija leis jums žaisti visais trimis veikėjais!

Nebus laiko snūduriuoti

Mėgstantiems veiksmą ir spartų tempą Devil May Cry 5 PS4 CD žaidimas - tobulas pasirinkimas, nes snūduriuoti tikrai neturėsite laiko! Pradėję žaidimą galėsite pasirinkti sunkumo lygį: Human režimas, kuris labiau tinka pradedantiesiems, ir Demon Hunter režimas, kuriuo galės mėgautis pasikaustę žaidėjai. Tačiau bet kuriuo režimu žaidžiant jau nuo pat pradžių veiksmas gniauš kvapą! Kiekvienas iš trijų veikėjų turi individualius ginklus, bet prireiks ne tik jų - be įgūdžių nebus apsieita. Svarbiausia nepamiršti išvenginėti smūgių, nes demonų sukeltos žaizdos - menki juokai! 

Kovos mechanizmas

Devil May Cry 5 PS4 CD žaidimas toliau sėkmingai stebina žaidėjus savo vis tobulėjančiu kovos mechanizmu ir ginklų pasirinkimu. Kovos valdymo sistema itin paprasta - tam tikrai mygtukai aktyvuos artimos arba tolimos distancijos atakas, tam tikrą ginklą iš Devil Breaker vadinamu ginklų arsenalo, kuris skiriasi priklausomai nuo jūsų pasirinkto veikėjo. Pasirinkę veikėją skirsis ir jūsų kovos stilius, tad bus smagu improvizuoti ir tyrinėti kovinių gebėjimų galimybes. Ypač smagi detalė esanti šiame video žaidime yra tai, kad kovos eigoje pakeitus kovos stilių pasikeis ir fone grojanti muzika! Paskubėkite įsigyti Devil May Cry 5 PS4 CD fizinį žaidimą ir pradėti nenuilstančią demonų medžioklę!


Detalles del Juego

  • Clasificado 18+ Clasificado 18+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • MultijugadorMultijugador
  • Tercera personaTercera persona

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB: ENG/JAP SUB: SPA/FRE/ITA/GER/POL/RUS

Fecha de lanzamiento:

September 26, 2019

Desarrolladores

Capcom

Publisher

CAPCOM Co., Ltd.