Físico

Burnout Paradise Remastered PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Burnout Paradise Remastered PS4 CD

Burnout Paradise Remastered (PS4 CD) žaidimas yra moderniai konsolių kartai atnaujinta Burnout serijos dalis, kurią kompanija Electronic Arts pirmą kart išleido 2008 – siais metais. Šias veiksmu ir adrenalinu persunktas arkadines lenktynes sukūrė studija Criterion Games. Tarp 2008 – ųjų ir 2009 – ųjų metų, kūrėjų studija įnirtingai dirbo prie Burnout Paradise projekto vis įkeldama naujo turinio į žaidimą, tad pirkdami fizinę versiją PlayStation 4 konsolei jūs gausite pilną paketą!

Veiksmo ir avarijų pilnos lenktynės

Žaisdami Burnout Paradise nesitikėkite smulkmeniško lenktynių simuliatoriaus. Criterion Games sąmoningai sukūrė nerealistišką arkadinių lenktynių žaidimą. Būtent tai ir suteikia žavesį Burnout Paradise Remastered (PS4 CD). Žaidimas yra neįpareigojantis ir nevargins žaidėjo pernelyg detaliu karjeros režimu – tiesiog atsipalaiduokite ir dalyvaukite beprotiškose gatvės lenktynėse! Burnout Paradise yra žinomas už greitą tempą, agresyvų vairavimą, kaskadinius triukus ir įspūdingas avarijas. Kiekvieną kartą įsirėžus į oponento automobilį žaidime įsijungs sulėtintas ir brutalus vaizdo intarpas smulkmeniškai pademonstruojantis avariją – tai tiesiog būtina pamatyti!

Rojaus miestas

Tik įsijungus žaidimo meniu, jūs iškart būsite pasitikti grupės „Guns n‘ Roses“ dainos „Paradise City“. Tai nėra atsitiktinis kūrėjų pasirinkimas žaidimo garso takeliui, kadangi visas žaidimas vyksta atviro pasaulio mieste pavadinimu Paradise City (liet. „Rojaus miestas“). Burnout Paradise Remastered (PS4 CD) žaidimas suteiks galimybę laisvai važinėti po visą miestą, panašiai kaip ir gatvės lenktynių tematikos Need For Speed žaidimuose. Šis pasaulis pilnas rampų ir kelių pritaikytų išskirtinam greičio pojūčiui. Nors žaidime nėra licenzijuotų transporto priemonių, fikciniai automobiliai ir motociklai pagal dizainą turi analogus realiame pasaulyje. Jūs išvysite tiek „amerikietiškus raumenis“, tiek egzotinius superautomonilius, tiek tiuningo kultūros pavyzdžius.

Atnaujinimai

PlayStation 4 konsolėje Burnout Paradise pristatomas su atnaujinimais, įtraukiančiais tiek grafikos patobulinimus, tiek papildomą, atsisiunčiamą turinį, kurio nebuvo žaidime kai jis pirmą kartą buvo išleistas 2008 – siais. Iš techninės pusės naujasis Burnout Paradise Remastered (PS4 CD) žaidimas pasižymės 60 – ties kadrų per sekundę sparta, įtrauks naujas tekstūras ir kokybiškesnius apšvietimo efektus. Tuo tarpu žaidėjai gaus progą susipažinti su Big Surf sala – papildomu Rojaus miesto rajonu, apimančiu ne tik atviro pasaulio išplėtimą, bet ir naujus automobilius, lenktynes ir iššūkius.


Detalles del Juego

  • Clasificado 7+Clasificado 7+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • MultijugadorMultijugador
  • Tercera personaTercera persona
  • Primera personaPrimera persona

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB: ENG/SPA/FRE/ITA/GER/POL/RUS

Fecha de lanzamiento:

March 16, 2018

Desarrolladores

Criterion Software

Publisher

Electronic Arts Inc.