Físico

Bloodstained: Ritual of the Night PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Bloodstained: Ritual of the Night PS4

Bloodstained: Ritual of the Night PS4 CD žaidimas – tai anime estetinį stilių puoselėjantis 2.5D veiksmo platformeris, besisemiantis įkvėpimo iš klasikinio Castlevania: Symphony of the Night išleisto Konami. Žaidimo prodiuseris Koji Igarashi kompiuterinių žaidimų industrijoje yra gerai žinomas kaip vienas iš Metroidvania žanro veteranų ir Bloodstained: Ritual of the Night pilnai pateisiną šią kūrėjo reputaciją. Įsigykite fizinę žaidimo versiją PlayStation 4 konsolei ir mėgaukitės vienu geriausių Metroidvania RPG egzempliorių siūlančių intensyvų veiksmą, pristatančių merginą kaip pagrindinę veikėją ir anime įkvėptą žaidimo prezentaciją.

Sekite Miriam istoriją

Žaidimo protagonistė, mergina vardu Miriam, yra našlaitė priklausanti ypatingai „shardbinder“ žmonių grupei. Tai reiškia, kad Miriam prieš savo valią buvo apdovanota demoniškomis galiomis apie kurias ir sukasi Bloodstained: Ritual of the Night PS4 CD žaidimas. Prakeiksmas iš lėto verčia merginos kūną kristalizuotis, o priešnuodis slypi didžiulėje, demonų užvaldytoje pilyje. Valdydami Miriam, jūs brausitės pro gausias priešų gretas ir skersai, išilgai tyrinėsite tamsius, gotikinio stiliaus rūmus.

Kovos sistemos įvairovė

Atrakindami naujas pilies sekcijas ir kaudamiesi su priešais jūs ilgainiui pažadinsite naujas Miriam galias, bei panaudosite šią demonišką jėgą prieš pačius pilyje slypinčius demonus. Žaidimas siūlo platų galių ir įgūdžių arsenalą tačiau, visa tai sudaro tik dalį kovos sistemos įvairovės. Apart galių Miriam pasitelks kovų menus, skirtingus kalavijus, strėles ir net šaunamuosius ginklus. Bloodstained: Ritual of the Night PS4 CD žaidimas prisitaiko prie jums patogiausio kovos stiliaus ir suteikia priemones kūrybiškai eksperimentuoti su skirtingais Miriam sugebėjimais mūšio lauke.

Įsimintina prezentacija

Koji Igarashi kūrinys eilinį kartą patvirtina mintį, jog kompiuteriniai žaidimai taip pat gali būti traktuojami kaip pilnavertė meno forma. Žaidimas atrodo išties įspūdingai, derindamas šoninę 2D veiksmo perspektyvą su 3D personažų ir aplinkos elementų modeliais. Jums paliks įspūdį tiek gotikinio stiliaus pilis, kurioje vyks kovos, tiek muzikinis garso takelis sukurtas žaidimų industrijoje pasižymėjusių kompozitorių, tokių kaip Michiru Yamane, dirbusia prie Castlevania: Bloodlines ir Castlevania: Symphony of the Night. Bloodstained: Ritual of the Night PS4 CD žaidimas taip pat pradžiugins galimybe keisti Miriam išvaizdą savo nuožiūra, įgyvendinant maksimalią saviraišką žaidimo eigos metu.


Detalles del Juego

  • Clasificado 12+Clasificado 12+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • Pantalla partidaPantalla partida
  • PlataformasPlataformas

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB: ENG/JAP SUB: SPA/FRE/ITA/GER/RUS

Fecha de lanzamiento:

June 18, 2019

Desarrolladores

ArtPlay, Inc.

Publisher

505 Games