Físico

Team Sonic Racing PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Team Sonic Racing PS4 CD

Sukurtas studijos Sumo Digital ir išleistas kompanijos Sega, Team Sonic Racing PS4 CD žaidimas suteikia progą mėgautis patrakusiomis arkadinėmis lenktynėmis (racing games) įtraukiančiomis Sega talismaną, mėlynąjį ežiuką Sonic ir jo draugus. Nors šiam personažui nebūtinas automobilis siekiant didelio greičio, kūrėjai nusprendė išlyginti veikėjų jėgas pasodinant tokius vikruolius kaip Sonic ar Shadow prie automobilių vairo. Įsigykite fizinę žaidimo versiją PlayStation 4 platformai ir išbandykite Sonic visatos arkadinių lenktynių žaidimą, savo ambicijomis lenkiantį net senuosius Sonic Riders.

Išplėtota kooperacija

Nesvarbu ar žaisite su dirbtiniu intelektu, ar su draugais, šis žaidimas drąsina komandinį darbą ir visa jo patirtis grįsta būtent tuo. Įprastai Sonic lenktynėse tarpusavyje varžosi trijų personažų būriai, tad pergalė nepriklauso tik nuo vieno vairuotojo. Turint omenyje šiuos studijos Sumo Digital pasirinktus kūrybinius prioritetus, Team Sonic Racing PS4 CD žaidimas siūlo išbandyti aibę įdomių kooperacinių veiksmų, bei manevrų, pvz. kiekvienas būrys turi savo lyderį, kuris važiuodamas palieka šviečiantį, geltoną pėdsaką galintį suteikti daugiau greičio komandos nariams.

Iššūkį metantys režimai

Sumo Digital sukurtas Sonic žaidimas pristato visus tipinius arkadinių lenktynių režimus ir tai be abejonės yra geras jo bruožas! Veikiantis All-Stars variklio pagrindu, šis Sonic franšizės papildymas pristato tokius žaidimo tipus kaip rungtynės dėl taškais matuojamų rezultatų, riboto laiko varžybos, lenktynės su žaidėjų nustatytomis taisyklėmis ir žinoma – siužetu grįstą vieno žaidėjo kampaniją, įtraukiančią ilgamečiams serijos gerbėjams gerai pažįstamus Sonic bičiulius, konkurentus ir priešus. Tarp jų, Team Sonic Racing PS4 CD žaidimas siūlo išbandyti 15 pasirenkamų personažų!

Trys pagrindinės klasės

Išsirinkite jums patogiausią žaidimo stilių eksperimentuodami su trimis skirtingomis žaidime pristatomomis klasėmis. Kiekviena iš jų atitinkamai fokusuojasi į greitį, techniką ir galią. Greičio klasė skirta žaidėjams, kuriems patinka gausios manevravimo galimybės, dinamiškas žaidimas, greičio įspūdžiai ir trasos kontrolė priekinėse pozicijose – tai puikus pasirinkimas būrio lyderiui. Technikos klasė fokusuojasi į triukus, bei ypatingų aplinkos savybių išnaudojimą. Trasos šiame žaidime dažnai skiriasi jose sutinkamais pavojais, bei struktūra ir techniniai vairuotojai gali tai išnaudoti būrio naudai. Galios klasės atstovai pasižymi agresyviu vairavimu – tai tarsi komandos tankai, dideliu greičiu taranuojantys oponentus. Team Sonic Racing PS4 CD žaidimas skatina subalansuoti savo būrius pagal kiekvienos klasės bruožus – tai labiausiai užtikrintas kelias į pergalę.


Detalles del Juego

  • Clasificado 3+Clasificado 3+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • MultijugadorMultijugador

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB: ENG

Fecha de lanzamiento:

May 21, 2019

Desarrolladores

Sumo Digital

Publisher

SEGA