Físico

Super Mario Odyssey NINTENDO SWITCH CARD

Lo sentimos, agotado
PlataformaNintendo Switch
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Super Mario Odyssey NINTENDO SWITCH

Super Mario Odyssey yra trimatis platforminis nuotykių žaidimas sukurtas ir išleistas kompanijoms Nintendo. Pirkami naudotą, fizinę Super Mario Odyssey Switch fizinę versiją jūs sutaupote ir gaunate puikią progą įkūnyti protagonistą Mario ir jo šaunią kepurę Cappy. Kartu su šiais veikėjais jūs įveiksite ne vieną iššūkį bei išbandymą. Jeigu šiek tiek pavargote nuo linijinių scenarijų, kuriuos neretai siūlo Super Mario žaidimai – ši dalis jus nustebins atviru pasauliu, bei žaidimo dizainu orientuotu į laisvą tyrinėjimą.

Žaidimo eiga

Kaip ir ankstesnėse dalyse, Super Mario vėl išsiruoš gelbėti Princesės Peach pagrobtos mirtino Mario priešo Bowserio ir šį nuotykį ilgainiui komplikuos nauji įvykiai, bei anksčiau nematyti personažai. Tapkite Mario dar kartą bei savo laivu Odyssey keliaukite per skirtingus pasaulis (žaidime žinomus kaip Karalystės). Įsijunkite Super Mario Odyssey Switch fizinę versiją ir patirkite daugybę nuotykių keliaudami bet kuria kryptimi. Naršykite tolimas ir plačias Karalystes ieškodami Power Moon kolekcinių radinių, veikiančių kaip jūsų laivo baterijos ir atrakinančių naujus pasaulius tyrinėjimui!

Nauja mechanika

Jeigu esate žaidę ankstesnius Super Mario žaidimus, jūs turėtumėte žinoti, kad šis veikėjas moka savimi pasirūpinti. Žaidžiant Super Mario Odyssey pastebėsite, kad šioje dalyje ikoniškas Nintendo santechnikas dar stipresnis, dar greitesnis, ir dar labiau akrobatiškas negu bet kada anksčiau dėka patobulintos valdymo mechanikos: trigubi šuoliai, šuoliai atsispiriant nuo sienų, svaidymasis kepure, bei sugebėjimas iš jos pasidaryti atsispyrimo platformą – tai yra tik keletas unikalių sugebėjimų, kuriuos gausite išbandyti įsigiję Super Mario Odyssey Switch fizinę versiją savo nešiojamai konsolei.

Siužetas

Super Mario Odyssey turi kolkas vieną iš geriausių parašytų istorijų visoje Super Mario žaidimų serijoje! Žymiojo santechniko mirtinas priešas Bowseris vėl pagrobia Princesę Peach tiesiai iš Grybų Karalystės. Mario bando išgelbėti Princesę, bet jam nepavyksta – greta to, Mario kepurė suplėšoma į skutus. Ilgainiui, Mario sutinka naująjį personažą Cappy – sąmoningą kepurę iš Kepurių Karalystės. Dirbdami iš vien, jie stengsis išvaduoti tiek Princesę Peach, tiek Cappy seserį Tiara buvusią ant Princesė galvos, kuomet  jas pagrobė Bowseris. Niekas nepalauš jų ryžto! Įsigykite Super Mario Odyssey Switch fizinę versiją ir tapkite šios istorijos dalimi!


Detalles del Juego

  • Clasificado 7+Clasificado 7+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • Tercera personaTercera persona

Género:

Idiomas:

  • ENG

Fecha de lanzamiento:

October 26, 2017

Desarrolladores

Nintendo

Publisher

Nintendo