Physical

Sid Meier's Civilization VI PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Fast delivery1-2 working days

Sid Meier's Civilization VI PS4

Sid Meier's Civilization serija buvo ir yra viena iš sėkmingiausių ir kritiškai pripažintų visų laikų strateginių žaidimų franšizių. Net žmonės paprastai nežaidžiantys šio žanro žaidimų neretai žino ir mėgsta pastarąją seriją, tad bet kokio skonio žaidėjas turi pagrindo iš Sid Meier's Civilization VI PS4 CD fizinės versijos tikėtis kažko ypatinga. Jeigu jums kyla smalsumas spėliojant ką ši serija gali pasiūlyti, jūs galite laisvai į ją įstraukti patys tiesiai nuo šeštosios dalies – Sid Meier's Civilization VI už kurią atsakingi naujųjų XCOM kūrėjai Firaxis games.

 

Kelias į progresą

 

Kaip ir ankstesnės dalys franšizėje, Civilization VI pristato žaidimo eigą besisukančią aplink pasirinktos civilizacijos progresą. Jūs pradėsite žaidimą nuo gyvenimo primityviuose kaimeliuose, užsiimsite agrikultūra ir ėjimas po ėjimo vystysite savo technologijas, įkursite valstybę, užmegsite diplomatinius ir ekonominius santykius su vienais kaimynais, o su kitais – kariausite. Perskaitėte teisingai – ėjimas po ėjimo. Įsigydami Sid Meier's Civilization VI PS4 CD jūs atrasite, kad žaidimas yra ėjimais grįsta strategija ir negana to Sid Meier's Civilization serija yra vienas iš klasikinių ėjimų strategijos žanro pavyzdžių.


Lyderiai su skirtingomis asmenybėmis

 

Iš pateikto apibūdinimo galima numatyti, kad Sid Meier's Civilization VI žaidimo principas bus labai pažystamas Sims kūrėjų Maxis sukurtam ir EA išleistam 2008 – ųjų žaidimui apie evoliuciją – Spore.  Tačiau ženkliai vėliau (2016) išleista šeštoji Civilization serijos dalis daug įtaugiau ir efektyviau plėtoja progreso tematiką peržengdama net savo pirmtakus. Vienas iš didžiausių skirtumų nuo praeities dalių yra 20 skirtingų civilizacijų lyderių, per puikų dirbtinį intelektą pasižyminčiu unikaliomis asmenybėmis, suteikiančių Sid Meier's Civilization VI (PS4 CD) įtraukiančio nenuspėjamumo ir įvairovės.  

 

Lengvai įvaldomas meniu

 

Civilizacijos valdymas ir plėtra gali atrodyti kaip sudėtingas dalykas, tačiau net naujokams lengvai perkandamas Sid Meier's Civilization VI meniu padaro šią pakankamai komplikuotą veiklą į įtraukiančią pramogą! Kurdami žaidimo interfeisą kūrėjai iš studijos Firaxis Games pasistengė atsižvelgti į praeities žaidimams kritikų ir fanų išsakytas pastabas. Nors veiklos, meniu lentelių ir pasirinkimų labai daug, viskas bus nuoseklu ir aišku net žaidėjui nesusidūrusiam su panašiais žaidimais praeityje. Jūs lengvai rūpinsitės kariuomene, technologniu progresu, įgyvendinsite skirtingas valdžios formas, įvesite skirtingas religijas ir dar daugiau.

 

Perėjus – verta pakartoti

 

Civilizacijos raidos kelių, kuriuos galima pasirinkti šiame žaidime, yra labai daug. Būtent ši žaidimo tai suteikia papildomos išliekamosios vertės Sid Meier's Civilization VI PS4 CD. Kaina už žaidimą – tai puiki investicija tiek ilgalaikiams strategijos žaidimų mėgėjams, tiek entuziazmu degantiems naujokams siekiantiems susipažinti su šiuo žanru.

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB:ENG/SPA/FRE/ITA/GER/POL/RUS

Fecha de lanzamiento:

November 20, 2019

Desarrolladores

Firaxis

Publisher

2K