Físico

Secret of Mana PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Secret of Mana PS4 CD

Pirmą kartą išleistas SNES platformoje, klasikinis 1993-ųjų JRPG Seiken Densetsu 2 atkeliauja į aštuntosios kartos konsoles kaip naujasis, techniškai pažangesnis Secret of Mana PS4 CD žaidimas. Ilgamečiai serijos gerbėjai šio atnaujinimo laukė labiausiai, kadangi iš visų Mana serijos žaidimų, būtent Seiken Densetsu 2 buvo pats populiariausias, bei susilaukęs didžiausio gerbėjų ir kritikų pripažinimo. Įsigykite fizinę žaidimo versiją PlayStation 4 konsolei ir mėgaukitės įtraukiančiu fantastiniu pasauliu, išpuoselėtu anime stiliumi, bei klasikine kova tarp gėrio ir blogio.

Secret of Mana siužetas

Kaip ir originaliajame 1993-ųjų žaidime, Secret of Mana HD istorija sukasi apie berniuką vardu Randi. Jam ištraukus paslaptingą, magišką kardą iš akmens, Randi gimtąjį kaimą pradeda terorizuoti piktosios jėgos. Berniukas ištremiamas kaimelio gyventojų už sukeltą katastrofą, tačiau jam į pagalbą ateina keliaujantis riteris vardu Jema. Iš šio kovotojo Randi sužino, jog jo rankose yra ne kas kita kaip legendinis Mana kardas, kurį būtina pakrauti energija aštuoniuose šventyklose. Secret of Mana PS4 CD žaidimas seka būtent šį Randi, jo draugių  Primm ir Popoi didvyrišką žygį, bei vaizduoja jų pastangas išgelbėti pasaulį.

Techniniai atnaujinimai

Pats akivaizdžiausias Secret of Mana HD atnaujinimas žaidimą palyginus su originalu yra 3D grafika. Nors nekintantis žaidimo kameros rakursas pristato veiksmą tarsi žiūrint iš viršaus, kiekvienas personažas ir aplinkos elementas turi 3D modelį. Kaip ir originalas, Seiken Densetsu 2 atnaujinimas puoselėja anime estetiką, ir mielo pobūdžio, vaikus lengvai pakerėsiančią prezentaciją. Apart pokyčių vizualinėje plotmėje, žaidimas nuo savo pirmtako skiriasi pažangesniu dirbtiniu intelektu, geriau subalansuota kovos sistema ir automatinio progreso išsisaugojimo galimybe. Secret of Mana PS4 CD žaidimas – pats geriausias būdas patirti laiko patikrintą RPG, tuo pačiu mėgaujantis moderniems žaidimams būdinga sklandžia valdymo mechanika ir patogumais.

Žaidimo eiga

Secret of Mana HD kartais gali nustebinti savo sudėtingumo lygiu, tad nusiteikite iššūkį metančiam žaidimui, siekiančiam suderinti požemių RPG ir veiksmo elementus. Kovos sistema grįsta magiškų kerų ir fizinių ginklų atakomis. Žaidimas prasideda pakankamai lengvomis akistatomis su priešais, tačiau vėlesniuose lygiuose dažnai teks pasikliauti „smogti ir bėgti“ taktika, puolant oponentus pasirinkus tam tinkamiausią akimirką ir siekiant patirti kuo mažiau žalos. Asmeniškai jūs valdysite būtent pagrindinį veikėją Randi, tačiau Secret of Mana PS4 CD žaidimas jus taip pat paves rūpintis ir kitais savo komandos nariais. Žaidžiant vieniems, juos valdys dirbtinis intelektas, tačiau jūs taip pat turėsite galimybę pasikviesti draugus ir kovoti išvien vietiniame, kooperaciniame režime. Atsižvelgiant į spalvingą ir mielą Secret of Mana HD pobūdį – tai ypač puikus pasirinkimas siekiant žaidimo, kuriuo galėtų mėgautis ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.


Detalles del Juego

  • Clasificado 7+Clasificado 7+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • Pantalla partidaPantalla partida

Género:

Idiomas:

  • AUDIO:ENG/JAP SUB:ENG/FRE/GER/SPA

Fecha de lanzamiento:

February 15, 2018

Desarrolladores

Square Enix

Publisher

Square Enix