Physical

Monster Hunter: World PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Fast delivery1-2 working days

Monster Hunter: World PS4

Tam tikra prasme, žymiosios japnonų Capcom kompanijos sukurta ir leidžiama Monster Hunter žaidimų serija yra tarsi autentiškiausia garsiojo Jameso Camerono 2009 – ųjų filmo „Įsikūnijimas“ realizacija kompiuterino žaidimo forma. 2018 – siais išleista serijos dalis perkels jus į sudėtingą fantastinį džiunglių pasaulį, apibrėžtą įspūdingos biologinės įvairovės (visai kaip ir Camerono Pandora). Atsižvelgus į siūlomą turinio kiekį, žaidimas ne veltui vadinasi Monster Hunter: World. PS4 CD kaina mokama už žaidimą bus daug mažesnė perkant panaudotą, fizinę Monster Hunter: World kopiją, tuo tarpu patirtis bus visiškai tokia pati lyg būtumėte įsigyję naują žaidimą. Tad pasinaudokite šia proga išbandyti ir susipažinti su fanų bei kritikų pripažintu Capcom šedevru!

 

Žaidimo eiga

 

Monster Hunter: World – tai įtraukiantis trečio asmens veiksmo JRPG žaidimas, kurio pagrindinė tema puikiai atsispindi serijos pavadinime – monstų medžiokles. Visų šios serijos žaidimų formulė išlieka nuosekli ir nekintanti per skirtingas franšizės dalis. Šį kartą jūs valdysite pagal savo nuožiūra susikurtą fantastinių būtybių medžiotoją atkeliavusį į naują žemyną sekant migruojantį vyriausios kartos drakoną. Jūs kausitės su skirtingomis pabaisomis, panaudosite jų kūno organines medžiagas pasigaminti geresnius šarvus, ginklus ir įrangą, o tuomet kovosite su dar galingesniais monstrais kartodami visą procesą. Monster Hunter: World PS4 CD kaina jums atsipirks šimtais valandų įtraukiančio turinio ir veiklos, tad pirmyn!

 

Monstrų ekosistema

 

Žaidimas taip pat pateisina savo vardą pristatydamas milžinišką mitologinių būtybių, jų hibridų bei fantastinių dinozaurų ekosistemą. Monstrų tipai turi skirtingus porūšius, skirtingus pranašumus bei silpnąsias vietas, net skirtingą elgesį. Vienos iš šių būtybių reaguos į jus agresyviai tik susidūrus, kitos bėgs nuo jūsų, dar kitos – puls saugoti savo jauniklių. Kiekviena akistata su šiais padarais yra analogiška bosų kovoms kituose žaidimuose. Negalima į šias dvikovas pulti aklai – jūs įprasite savo priešus studijuoti tarsi sukarintas kriptozoologas, taigi siūloma Monster Hunter: World PS4 CD kaina sudaro neeilinę progą tapti organiška šios fantastinės ekosistemos dalimi mokant ženkliai pigiau!

 

Praktikos reikalaujantis žaidimas

 

Kaip ir ankstesnėse Monster Hunter serijos dalyse, Monster Hunter: World dizainas gali mesti iššūkį naujokams, turint omenyje JRPG žaidimams būdingą didelę gausą žaidėjo interfeiso elementų, skirtingų paskirčių meniu langų, sudėtingo įgūdžių raidos medžio, tačiau neapsigaukite – Monster Hunter: World yra sąmoningai sukurtas su intensija skatinti žaidėją mokytis. Įdėjus šiek tiek pastangų žaidimo perpratimas atsiperka daugeliu kartų ir ilgainiui Monster Hunter: World tiesiog prarys jūsų dėmesį savo užburiančiu detalumu ir dosnia gausa turinio, kurį įtraukia Monster Hunter: World PS4 CD. Pasinaudokite šia proga gauti žaidimą pigiau ir prikelkite medžiotojo savo instinktą ambicingame Capcom veiksmo RPG žaidime!


Detalles del Juego

  • Clasificado 16+Clasificado 16+

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB:ENG/SPA/FRE/ITA/GER/JAP

Fecha de lanzamiento:

January 26, 2018

Desarrolladores

CAPCOM

Publisher

CAPCOM CO., LTD