Físico

EA SPORTS UFC 3 XBOX ONE CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaXbox One
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

EA SPORTS UFC 3 XBOX ONE

Norėtumėte išbandyti UFC 3? Xbox One CD kainuos pigiau perkant naudotą, fizinę žaidimo kopiją. Taigi, jeigu ieškote universalaus kompiuterinio žaidimo, kuris rastų kelią į bet kokio Xbox One savininko širdį, tuomet jūs nesuklysite pasirinkdami UFC 3! Kompanijos Electronic Arts sukurtas ir 2018-siais metais išleistas kovinis žaidimas apie Maišytų kovų menų sportą susilaukė teigiamo žaidėjų bendruomenės atsako stebindamas savo tikroviškumu, įdomia kovos sistema ir suteikdamas puikią kooperacinio režimo pramogą bet kokio vakarėlio svečiams! Įsigykite žaidimą pigiau ir mėgaukitės visais UFC 3 suteikiamais įspūdžiais!

Realizmas

Nedvejokite pirkdami UFC 3 Xbox One CD! Kaina kuria įsigysite šį žaidimą atsieis itin tikroviška MMA sporto simuliacija. Jums neišdildomą įspūdį paliks tikroviška, dažnai net fotorealistiška žaidimo grafika. Kovotojų modeliai pristatomi žaidime UFC 3 yra ypač detalūs, pasižymintys puikia veido ir kūno animacija, o kovų metu atliekami smūgiai sukuria tikro svorio ir susidūrimo įspūdžius, ypatingai kuomet juos lydi kokybiški ir įtaigūs garso efektai. Kaudamiesi jūs taikysitės į skirtingas savo oponento kūno vietas ir galūnes, ilgainiui sumažindami jų efektyvumą kovoje. Kovotojai taip pat turės ribotą ištvermę ir visas šis realizmas įtaigiai atsispindės stebint dvikovų eigą. 

Strategiškas laiko planavimas

Karjeros režime jums bus būtina strategiškai išnaudoti treniruočių laiką tarp kovų, kuomet žaisite UFC 3 (Xbox One CD). Kaina už narystės korteles skirtingose sporto salėse bus mokama valiutos taškais, kurių žaidimo savaitės pradžioje gausite 100. Kiekviena sporto salė žaidime turi skirtingas paskirtis: vienos gali padėti įvaldyti tam tikras kovų menų technikas, išlavinti specifiškus veiksmus ar smūgius, tuo tarpu kitos keičia jūsų valdomo kovotojo parametrus. Panaudoti laiką tarp kovų būtina ypač efektyviai ir taktiškai, kadangi jis yra ribotas, o sporto salės brangios. Kita vertus, būtent tai suteikia UFC 3 įtraukiančius strateginius žaidimo patirties elementus ir azartą!

Nuorodos į pop kultūrą

Žaidimas UFC 3 suteiks jums galimybę rinktis iš didelės gausos garsių MMA kovotojų, tarp kurių yra tokios žvaigždės kaip žymusis Conoras McGregoras, rusų kovotojas Khabibas Nurmagomedovas ir net iš anapilio sugražinta kovų menų legenda Briuce’as Lee! UFC 3 Xbox One CD kaina taip pat bus atpirks įvairiausių žaidimo režimų gausa: FIFA futbolo simuliatorių serijos įkvėptas „Ultimate Team“ režimas, bei „Knockout“. Pastarajame režime žaidimą komentuos garsusis reperis Snoop Dogg! Tad šokite į UFC 3 oktagoną, išlavinkite savo įgūdžius ir pajuskite ką reiškia būti tikra MMA pasaulio dalimi!


Detalles del Juego

  • Clasificado 16+Clasificado 16+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • MultijugadorMultijugador
  • Pantalla partidaPantalla partida

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB:ENG/FRE/GER SUB:SPA/ITA/POL/RUS/JAP/CHI

Fecha de lanzamiento:

February 2, 2018

Desarrolladores

Electronic Arts Inc

Publisher

Electronic Arts Inc.