Physical

Detroit: Become Human PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Fast delivery1-2 working days

Detroit: Become Human PS4

Detroit: Become Human ir kino filmų įspūdį sudarantis nuotykių žaidimas su interaktyvia istorijos eiga ir kiberpanko tematikos pasauliu. Šis žaidimas buvo sukurtas studijos Quantic Dream ir kompanijos Sony Interactive Entertainment pirmiausia išleistas PlayStation 4 platformai. Įsigykite Detroit: Become Human PS4 CD ir įsitraukite į turtingą, melodramatišką patirtį siūlomą kūrėjų studijos taip pat dirbusios prie garsių PS4 žaidimų kaip, kad Heavy Rain ir Beyond: Two Souls tarp daugelio kitų.

 

Distopinė ateitis Detroite

 

Žaidimo Detroit: Become Human pasaulis bus labai artimas klasikinio kiberko filmo „Bėgantis skustovo ašmenimis“ (angl. Blade Runner) fanams arba anime serijai Armitage III, kadangi Quantic Dream kūrinys taip pat nagrinėja panašias temas apie žmogiškų androidų galimybę ir etines tokios technologijos pritaikymo implikacijas. Žaidimo veiksmas perkels jus į 2038 – ųjų Detroitą, JAV.  Įsigykite Detroit: Become Human PS4 CD ir aplankykite distopinę ateitį, kurioje nuolat kyla įtampa tarp mąstančių androidų, laikomų modernių laikų vergais ir jų žmonių šeiminikų. Būkite pasiruošę tamsaus tono istorijai, paliečiančiai rasizmo ir diskriminacijos problemas.

 

Trys vieno žaidėjo kampanijos

 

Žaidimas siūlo labai didelę peržaidimo naudą pristatydamas tris visiškai atskiras vieno žaidėjo kampanijas, kiekviena iš kurių pristato skirtingus personažus ir pagal žaidėjo sprendimus išsišakojančią istoriją. Kiekvienas vieno žaidėjo kampanijos peržaidimas bus radikaliai skirtingas nuo ankstesnių, kadangi žaidimo dizainas drąsina eksperimentuoti su skirtingais sprendimais trijų, puikiai parašytų istorijų eigoje. Įsigykite Detroit: Become Human PS4 CD ir žaiskite kaip prototipinis androidas-detektyvas Connoras, arba androidai tarnai Kara, bei Marcus!

 

Žaidimo mechanika

 

Progresuojant per vieno žaidėjo kampanijos siužetą būkite pasiruošę dalyvauti daugybėje dialogo scenų. Kartais, žaidimas sudaro daugiau interaktyvaus filmo įspūdį jums kalbant su daugybe skirtingų personažų per dialogo pasirinkimus arba dalyvaujant staigiuose, riboto laiko klavišų paspaudimų akimirkose veiksmo scenų metų. Žaidimo grafika ir estetika tikrai paliks įspūdį, ypač kuomet atkreipsite dėmesį į patį ateities Detroitą ar smulkmeniškai sukurtas veikėjų veidų animacijas pokalbių metu. Kitavertus, kuomet jūs nuspręsite įsigyti Detroit: Become Human PS4 CD, jūs taip pat atrasite, jog žaidimo eigoje neretai pasitaikys ir pusiau atviro pasaulio segmentai mieste arba veiksmo scenos iš trečio asmens perspektyvos. Taigi, jeigu ieškote aukštos kokybės, kino filmus primenančios kiberpanko patirties – Detroit: Become Human pranoks jūsų lūkesčius!


Detalles del Juego

  • Clasificado 18+ Clasificado 18+

Género:

Idiomas:

  • AUDIO & SUB: ENG

Fecha de lanzamiento:

May 25, 2018

Desarrolladores

Quantic Dream

Publisher

Sony Interactive Entertainment LLC