Físico

Blair Witch PS4 CD

Lo sentimos, agotado
PlataformaPlayStation 4
ZonaEuropa
Entrega rápida2-4 días hábiles

Blair Witch PS4 CD

Blair Witch PS4 CD žaidimas – tai kūrėjų ir leidėjų kompanijos Bloober Team sukurta galimybė patirti garsiojo 1999 – ųjų siaubo filmo „The Blair Witch Project“ įspūdžius ypatingai asmenišku ir interaktyviu būdu. Praeityje studija išleido kokybiškai sukurtą siaubo žaidimą Layers of Fear, o jų  2019 – siais išleistas Blair Witch lygiai taip pat nenuvilia. Įsigykite fizinę versiją ir patirkite smulkmeniškai atkurtą siaubo atmosferą, būdingą žymiajai filmų serijai. Blogis slypintis kraupiame miške mes iššūkį jūsų ryžtui ir sveikam protui – nusiteikite įtraukiančiam, mistiniam išbandymui.

Juodųjų Kalvų miškas

Nepaisant to, kad Blair Witch PS4 CD žaidimas semiasi įkvėpimo iš 1999 – ųjų filmo ir atpasakoja Bleiro Raganos legendą, kūrėjai filmo įvykius interpretuoja visiškai savitu būdu, tad iš šios pastangos seka visiškai naujas, originalus, žaidime plėtojamas siužetas. Juodųjų Kalvų miške dingsta berniukas ir mįslingos praeities buvęs policijos pareigūnas Ellis prisijungia prie dingusio vaiko paieškų. Elliui braunantis gilyn į mišką, realybė lėtai, bet užtikrintai pradeda slysti iš po kojų. Stenkitės įgyvendinti Ellio išsikeltus tikslus, ir raskite išeitį iš situacijos... jei sugebėsite.

Žmogaus geriausias draugas

Šioje gūdžioje vietovėje jūs  nebūsite vienas. Tiesa sakant, Blair Witch PS4 CD žaidimas suves jus su žmogaus geriausiu draugu – šunimi vardu Kulka. Šis vokiečių aviganis įspės jus apie pavojus urzgimu, bei sugebės pagal kvapą atsekti misijos tikslus žaidimo zonoje. Išlaikykite savo ištikimąjį kompanioną prie savęs – tai vienintelis, tikras jūsų sajungininkas šioje situacijoje. Branginkite kiekvieną žaidimo suteiktą galimybę išgyventi, kadangi Juodųjų Kalvų miškas negarsėja atlaidumu ar nuolaidžiavimais.

Žaidimas išnaudojantis tavo baimes

Įsigiję žaidimą žengsite į tamsų, iškreiptą ir pagal raganos valią deformuotą mišką. Ši prakeikimų paveikta vieta įvairiais būdais stengsis panaudoti tamsią Ellio praeitį prieš jį patį. Blair Witch PS4 CD žaidimas studijuos jūsų reakciją į skirtingus dirgiklius, pavojus ir stresą, šitaip prisitaikydamas prie jūsų asmeninių baimių. Tam tikra prasme šis psichologinis siaubo trileris padeda žaidėjui geriau pažinti save, nuolat susiduriant su savo silpnybėmis. Prie viso to prisideda ir nejauki žaidimo atmosfera – jūs klaidžiosite itin realistišku, tamsiu mišku realizuotu tikroviška grafika, bei nuolat girdėsite šiurpulius varantį, agonišką muzikinį garso takelį. Ar jaučiatės pasiruošę akistatai su mišku, apgyvendintu jūsų vidiniais demonais?


Detalles del Juego

  • Clasificado 18+ Clasificado 18+
  • Sólo un jugadorSólo un jugador
  • Primera personaPrimera persona

Género:

Idiomas:

  • ENG

Fecha de lanzamiento:

December 3, 2019

Desarrolladores

Bloober Team NA

Publisher

Bloober Team NA