Pigūs žaidimai sugrįžo! Tiesą sakant, jie niekur ir nebuvo dingę, tačiau jeigu reikia priminimo, štai – Eneba prekyvietėje savo standujį diską gali papildyti pigiais, aukščiausio kalibro žaidimais, kainuojančiais mažiau nei dienos pietūs. Ne, nesakome, kad reikėtų praleisti pietus, bet pamačius šias kainas – gali būti visaip.

Spausk čia ir žiūrėk, kuriuos žaidimus gali įsigyti ypač pigiai. Na, o jei dar dvejoji, galbūt šie padės apsispręsti:

Assassin’s Creed: Origins

Pagrindininis Assassin’s Creed žaidimų serijos variklis visuomet buvo, yra ir išliks istorijos laikotarpis. Nedaugelis žaidimų suteikia galimybę pakeliauti laiku ir tyrinėti didžiulius, atvirus senovės civilizacijų pasaulius. Viktorijos laikų Londonas, Renesansas Italijoje, Prancūzijos revoliucija, piratavimas Karibuose, ar laukiniai Vikingai, AC franšizė nepaliauja stebinti bei džiuginti įstabiais ir istoriškai tiksliais laikmečiais ir asmenybėmis. Assassin’s Creed: Origins ne tik nukėlė mus į Senovės Egiptą ir leido užlipti ant Gizos piramidės viršūnės ar tyrinėti senovines paslėptas kapavietes, bet ir iš naujo išrado dviratį, vadinamą Assassin’s Creed serija. Žaidimo naujovių fanai to prašė jau ne vienerius metus.

Assassin's Creed: Origins

Su naujais RPG elementais, tokiais kaip medžioklė, resursų rinkimas, šarvų ar įrankių meistravimas (angl. crafting) ar priešų stovyklų užgrobimas AC: Origins ypač pradėjo panašėti į kitą „Ubisoft“ žaidimų seriją Far Cry. Nepaisant to, didesnis dėmesys skirtas pašalinėms misijoms ir istorijos pasakojimui Origins pasaulį privertė gyvu.

The Sims 4

Net jeigu ir nežaidei, tikrai teko girdėti, kad The Sims 4 yra geriausias gyvenimo simuliatorius žaidimų pasaulyje. Vieniems The Sims yra nuostabi ir neįpareigojanti laisvo laiko praleidimo galimybė, ypač turint omenyje, jog žaidimas garsėja begale DLC, kurie Simsų pasaulį išplečia į neribotas platybes, persipina su populiariomis franšizėmis bei Simsų namus praturtina įvairiais daiktais, leidžiančiais sukurti tobulą virtualų gevenimą.

sims 4

Kitiems The Sims 4 yra malonumas, apie kurį garsiai nekalbame. Pripažink, juk visi puikiai žinome, kad Simsus žaidi tam, jog galėtum juos pakankinti. Iš kur tai žinome? Visų pirma, žaidimas suteikia tokią galimybę, o antra, na, tai daryti mėgstame ir mes. Visgi, tikrasis iššūkis yra surasti naujus būdus ir įrankius elgtis su Simsais priešingai, nei originaliai sugalvojo žaidimo autoriai. Bet ei, gyvenimas nėra vien zefyrai ir vaivorykštės ir net Simsai turi išmokti šią pamoką, tiesa?

Watch Dogs: Legion

Kurdami Watch Dogs: Legion „Ubisoft“ pamėgino padaryti šį tą, ko dar nebandė nė vieni žaidimų kūrėjai, tai yra, kiekvieną žaidimo NPC paversti valdomu herojumi. Kiekvienas personažas, kurį sutiksi distopiniame Orveliškame Londone gali tapti tavo komandos dalimi bei naudingu įrankiu, padėsiančiu nuversti Jungtinę Karalystę valdančią korporaciją. Mintis žaidėjams suteikti visišką laisvę ir paversti žaidimo pasaulį tikra smėliadėže pagimdė žaidimą, kuris akcentuoja kūrybinę laisvę ir improvizaciją. Visi žaidę Watch Dogs atpažins žaidimui būdingą stilių ir galės rinktis kaip vykdyti užduotis – tyliai nulauždami programas, kameras ir aplinkoje esančius elementus arba drąsiai šokdami į ugnį su ginklu rankose.

Watch Dogs: Legion

Nors pirmasis Watch Dogs žaidimas paliko kartėlį, o dauguma geimerių atsisakė duoti šansą antrąjai Watch Dogs daliai (nors ši ir stipriai pasitempė visuose žaidimo aspektuose), Watch Dogs: Legion visuomet prisiminsime kaip žaidimą, kuris išdrįso išbandyti šį tą naujo. Bet ar jam pavyko? Taip, be abejo, taip. Ar išdrįsi suteikti jam progą?

Spausk čia ir nerk į pigių žaidimų kolekciją, kurioje tikrai rasi savo kitą mėgstamiausią žaidimą. Geriausia yra tai, jog visi kolekcijoje esantys žaidimai nenuliūdins piniginės. Tad nėra ko gaišti, kolekcija knibždėte knibžda aukščiausio kalibro žaidimų, griebk vieną ar kelis!