Šiuo metu EA Sports kompanija užsiėmusi naujos serijos dalies išleidimu garsiausioje žaidimų industrijos sporto franšizėje – FIFA 22. Tuo tarpu Twitter platformoje vienas patikimų asmenų, dirbančių su šia serija, paskelbė, kad FIFA 23 ir tolesni serijos žaidimai bus daugiaplatformiai ir nemokami. Donk tvirtinimas, kad FIFA 23 ir tolesni žaidimai bus nemokami reiškia, jog FIFA 22 yra paskutinis serijos žaidimas, išleistas mažmenine kaina.

Jei Donk pasidalinta žinia teisinga, FIFA žaidėjų ateitis gali pasikeisti gana radikaliai, nes plati šios serijos gerbėjų bendruomenė galės žaisti nemokamai. Negana to, žaidėjai taip pat galės žaisti PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ir Nintendo Switch platformose kartu bei tiesiogiai rungtyniauti FIFA Ultimate Team režime. Jei tai tiesa, tuomet žinia tikrai džiuginanti!

Tačiau svarbu nepamiršti, kad, nors Donk yra patikimas bei dirba su FIFA projektais, jo patalpintos informacijos EA dar nepatvirtino, todėl jos negalima laikyti oficialia. Visgi, galima paspekuliuoti. Priežastis, galinti nulemti Electronic Arts kompanijos sprendimą išleisti būsimus FIFA žaidimus kaip nemokamus gali sietis su tuo, kad serija sparčiai tampa esportu, o šioje rinkoje ypatingai didelė konkurencija bei gausu kitų nemokamų žaidimų.

FIFA Ultimate Team režimas yra EA kompanijos raktas į pelną tuo atveju, jei būsimi FIFA žaidimai išties taps nemokami. Kalbant apie FIFA seriją, Electronic Arts daugiausiai pelno sulaukia iš žaidimuose vykdomų pirkimų, todėl galima teigti, kad, jei šis scenarijus pasitvirtins, FIFA points ir FIFA coins populiarumas išaugs dešimteriopai. Iš esmės serija veiks mikrotransakcijomis, kaip ir kiti nemokami panašaus tipo kūriniai, kaip Fortnite, Apex Legends, PUBG ir kt.

Tai, kaip rutuliosis FIFA serijos ateitis, galėsime išvysti jau kitais metais, o dabar su nekantrumu laukiame FIFA 22 pasirodymo.