Nors gali pasirodyti, kad ažiotažas supęs Fall Guys: Ultimate Knockout žaidimą blėsta, tai tėra klaidingas įspūdis. Nors populiarūs interneto transliuotojai žaidimo nebežaidžia, tačiau pasaulyje ir toliau daugėja žmonių, kurie nusprendė išmėginti šį keistą Battle Royale. Žaidimo kūrėjai Mediatonic skelbia, kad ką tik perkopė 11 milijonų parduotų kopijų ribą PC platformoje.

Svarbu pabrėžti, kad 11 milijonų žaidėjų kūrėjais suskaičiavo tik PC platformoje, nors žaidimas išleistas ir PlayStation 4 konsolių žaidėjams, tad tikėtina jog realus visų parduotų kopijų skaičius yra bent keliais milijonais didesnis.

Tikėtina, kad šis skaičius ir toliau augs, nes kartu su PC pardavimų skaičiais kūrėjai išrieškė norą žaidimą išleisti ir kitose žaidimų platformose. Jau ankščiau girdėjome gandų apie planus žaidimą pritaikyti Google Stadia bei mobiliesiems įrenginiams, tačiau gali b8ti, jog ilgainiui sulauksime Xbox konsolėms skirtų versijų. Nevalia pamiršti ir naujųjų Xbox Series X/S bei PlayStation 5.

Taip pat jau visai netrukus turėtų startuoti trečiasis žaidimo sezonas, kurio anonsą tikimės pamatyti The Game Awards 2020 apdovanojimų ceremonijoje ateinančią savaitę. Manome, kad tai būtų puiki proga pristatyti ir kitoms žaidimų platformoms skirtas Fall Guys: Ultimate Knockout versijas.

Na, o jei gyvenote po akmeniu ir dar negirdėjote apie Fall Guys: Ultimate Knockout, turėtumėti žinoti, kad tai išties smagus Battle Royale žaidimas, kuris šiek tiek primena legendinę Takeši Pilį. Skamba įdomiai? Būtinai užmeskite akį į mūsų kainas ir įsigykite žaidimą pigiau!